PROJEKTY ARANŻACJI WNĘTRZ

Moim nadrzędnym celem jest uczynienie Państwa przestrzeni życiowej miejscem, w którym przebywa się chętnie i do którego wraca się z przyjemnością, odpowiadającym indywidualnym potrzebom i zróżnicowanym gustom. Realizując moje projekty staram się zaspokoić wszelkie oczekiwania Klientów, jednocześnie zachowując unikalny charakter projektowanych wnętrz.

 

HOME STAGING

Home staging ma na celu zaaranżowanie nieruchomości stosunkowo niskim kosztem, aby podwyższyć jej wartość rynkową i w procesie sprzedaży uzyskać jak najwyższą cenę.  Zmieniając kolor ścian, ustawienie mebli lub dobierając odpowiednie dodatki i oświetlenie przeobrażę nudne i niemodne wnętrze w funkcjonalne i bardzo przytulne gniazdko. Home staging daje Państwu maksimum korzyści przy minimalnych kosztach.

 

PORADY PROJEKTOWE

Podczas konsultacji podpowiem Państwu jak przeprowadzić metamorfozę wnętrza aby wydobyć z niego ukryte piękno. Doradzę jak zaaranżować przestrzeń, dobiorę kolorystykę, materiały, wskażę słabe i mocne punkty wnętrza które odpowiednio należałoby wyeksponować lub ukryć.

Usługa konsultacji nie zawiera przygotowania rysunków technicznych.

 

ZAKUPY Z PROJEKTANTEM

To propozycja dla tych z Państwa którzy chcieliby „ubrać” swój umeblowany już dom w odpowiednie dodatki. Podczas wizyt w sklepach z wyposażeniem wnętrz, poprzedzonych spotkaniem w Państwa domu i poznaniem Państwa oczekiwań, doradzę zakup odpowiednich zasłon, poduch, mis, grafik i pozostałych dekoracji, które tworzą nastrój i klimat wnętrza.

 

WYKONAWSTWO

Do realizacji naszych projektów angażujemy wyselekcjonowane i sprawdzone firmy, które są gwarantem wykonania profesjonalnego i zgodnego z projektem. 
Za wszystkimi pomysłami stoją sprawdzone firmy wykonawcze z którymi współpracuję od lat dlatego mogę zaproponować w pełni kompleksową, wszechstronną pracę nad realizacją wnętrza.

 


Agnieszka Drążkowska
+48 728 812 753


agnieszka.drazkowska@o2.pl


ul. Jastrzębia 67d
Żołędowo