Dlaczego my?

Jesteśmy jedną z nielicznych firm projektowych, posiadającą własną ekipę budowlaną. Projekty realizujemy solidnie, terminowo i z dbałością o detale.

Jest to najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie masz jeszcze sprawdzonej firmy wykonawczej. Taki wybór znacznie oszczędzi Twój czas i zagwarantuje osiągnięcie efektu zaplanowanego w projekcie.

Projekty i ich realizację prowadzimy wspólnie jako zespół. Już na etapie pierwszych pomysłów, konfrontujemy wizję estetyczną z możliwościami technicznymi i finansowymi. Pozwala nam to tworzyć zoptymalizowane i przemyślane wnętrza.
Dzięki takiemu połączeniu, nasze rozwiązania są oryginalne, ale także ekonomiczne. Wiemy które pomysły są efektowne, a jednocześnie tanie w realizacji. Z których należy zrezygnować, ponieważ nie są warte swojej ceny. Takie podejście ułatwia też realizację, która przebiega sprawniej.
Ponieważ dysponujemy specjalistami z różnych dziedzin, możemy wykorzystać naszą kreatywność i tworzyć oryginalne wnętrza. Nasi specjaliści zrealizują wyjątkowe dekoracje zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Możesz być pewny że Twoje wnętrze będzie niepowtarzalne.


Agnieszka Drążkowska
+48 728 812 753


agnieszka.drazkowska@o2.pl


ul. Jastrzębia 67d
Żołędowo